Home Najnovije Ovo je poništeni gol Hajduka, samo jedan igrač je shvatio što se...

Ovo je poništeni gol Hajduka, samo jedan igrač je shvatio što se dogodilo!

252
0
c9e41e1b 617f 4ff5 9c9b 5307f0681feb
Rudeš - Hajduk (zaleđe)

Hajduk je slavio na gostovanju kod Rudeša, posljednjeplasirane momčadi SuperSport HNL-a, rezultatom 0:2. U prvom poluvremenu Hajduk nije stekao prednost, a onda je na startu drugog Marko Livaja načeo domaću momčad. Pobjedu gostiju potvrdio je Leon Dajaku u sudačkoj nadoknadi.

U zadnjoj minuti prvog poluvremena Hajduk je zabio gol, ali je on poništen zbog zaleđa. Mnogima nije bilo jasno što se dogodilo, a jedini na terenu koji je gestikulirao da je riječ o zaleđu je Rudešov stoper Tomislav Mrčela. Pomoćni sudac nije vidio zaleđe, a iz VAR-a su ustvrdili da je Emir Sahiti u začetku akcije bio u nedozvoljenoj poziciji.