Home Sport VIDEO: PAOK bolji u uzvratu, Rijeka ispala iz Konferencijske lige!

855
0

PAOK je rezultatom 0:2 pobijedio Rijeku u uzvratu play offa Konferencijske lige i izbacio ju iz daljeg natjecanja. Grci su poveli golom El Kaddourija u 10. minuti. Sjajnim ga je dodavanjem u čistu šansu izbacio Schwab, zaspala je obrana Rijeke, a El Kaddouri je to sigurnom realizacijom kaznio i okrunio bolju igru PAOK-a na otvaranju utakmice.
Iako je PAOK bio bolji i imao nekoliko vratnica, imala je i Rijeka svoje prilike. Najbolju je u 37.minuti propustio Tomečak u situaciji u 37. minuti u kojoj je loptu primio sam pred golmanom, loše reagirao i prebacio okvir gola.

Sve je odlučeno u 80. minuti. Strijelac je Murg. Greška Escovala koji je izgubio loptu ne desnoj strani, Kagawa ju je proslijedio Murgu, a on mirno zabio za teško dostižnu prednost.