Home Sport Perišić zvijezda i u Australiji, iza utakmice ostao u gaćama! (VIDEO)

Perišić zvijezda i u Australiji, iza utakmice ostao u gaćama! (VIDEO)

342
0

IVAN PERIŠIĆ je jučer zaigrao za Tottenham u prijateljskoj utakmici protiv West Hama. Igrao je samo drugo poluvrijeme, nakon što je trener Ange Postecoglou na poluvremenu promijenio svih 11 igrača. Hrvatski reprezentativac je oduševio, a sjajnu predstavu okrunio je asistencijom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL TOTTENHAMA I OVDJE ZA GOL KOJI JE NAMJESTIO PERIŠIĆ

Sudjelovao je kod prvog gola Tottenhama. On je bio taj koji je ubacio loptu u šesnaesterac prije nego što ju je Sanchez prenio za Lo Celsa koji je zabio za 2:1, a namjestio je drugi gol iz kornera. Ubačajem je pogodio glavu Destinyja Udogieja. Konačnih 3:2 postavio je Scamacca.

Nakon utakmice su ga na stadionu u Perthu dočekali brojni hrvatski navijači koji su s tribine pružali ruke kako bi im dao dio svoje opreme za uspomenu, a na kraju je Perišić podijelio skoro sve. Napustio je teren tako da je na sebi imao samo gaće, kopačke i štucne. Sve ostalo je dao navijačima.