Home Sport Pobjeda Rijeke protiv Lokomotive, pogledajte fantastičan Murićev gol iz kornera! (FOTO/VIDEO)

1308
0
Robert Murić

Robert Murić zabio je dva prekrasna pogotka u pobjedi Rijeke nad Lokomotivom. Ipak, posebnu je pažnju privukao njegov prvi gol koji je postigao u 25. minuti. Tada je po treći put na utakmici šutirao iz kornera, ali je taj put uspio svladati Lokomotivinog vratara Nevistića.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MURIĆEV GOL IZ KORNERA.

Lokomotiva se u igru vratila u 58. minuti. Gostujući nogometaši odigrali su lijepu akciju, Aliyu je ostavio loptu za Dabru, a on ju je s otprilike 16 metara silovito zakucao u Labrovićev prvi kut za 2:1.

Ipak, samo dvije minute kasnije Rijeka se vratila na prednost od dva gola. Ampem je izvrsno probio Lokomotivinu obranu po lijevoj strani i odigrao povratnu loptu za Vučkića, koji nije imao težak zadatak postići pogodak.

Nekako se činilo da momčad Gorana Tomića nakon toga mirno privodi ogled kraju, ali gosti su ga ponovo zakomplicirali u 80. minuti. Još jednom je u središtu krasne akcije bio Dabro. Dodao je Goričanu, on mu odlično ostavio loptu petom, a Dabro ju je zatim nesebično proslijedio do Kulenovića koji koristi zicer za 3:2.