Home Sport Pogledajte asistencije Gvardiola i Kovačića u utakmici Cityja i Barcelone!

Pogledajte asistencije Gvardiola i Kovačića u utakmici Cityja i Barcelone!

204
0
4dcc1fe3 4e51 4dea b2ba 382f98c51e8e
Youtube

Nogometaši Manchester Cityja i Barcelone odigrali su 2:2 u pripremnoj utakmici za novu sezonu u Orlandu, a Barcelona je bila bolja nakon izvođenja jedanaesteraca. Utakmica je kasnila 80 minuta zbog grmljavinskog nevremena, a Barcelona je dvaput vodila. Joško Gvardiol i Mateo Kovačić asistencijama su pomogli engleskim prvacima osigurati remi, no Barcelona je slavila u udarcima s bijele točke rezultatom 4:1.

Nepobjednički niz Cityja se nastavlja

Engleski prvak nije uspio pobijediti ni u trećoj pripremnoj utakmici. Nakon poraza od Celtica (3:4) i Milana (2:3), momčad Pepa Guardiole dočekala je u Orlandu sastav Barcelone i dvaput nadoknadila rezultatski minus prije nego što je susret izgubila u raspucavanju penala.

Gvardiol i Kovačić briljirali asistencijama

Pau Victor doveo je Barcelonu u vodstvo u 24. minuti nakon lijepe dubinske lopte, u akciji u kojoj je i Joško Gvardiol morao bolje reagirati. Ipak, hrvatski reprezentativni stoper iskupio se u 39. minuti krasnim dodavanjem koje je Nico O’Reilly pretvorio u izjednačenje.

Barcelona je u novo vodstvo stigla u drugoj minuti sudačkog produžetka prvog dijela golom Pabla Torrea. Tu prednost anulirao je Jack Grealish u 60. minuti, poslije dodavanja Kovačića u akciji u kojoj je izbacio čak sedmoricu igrača sastava Hansija Flicka.

Rezultati penala

Barcelona je bila uspješnija u raspucavanju penala, gdje su pobijedili rezultatom 4:1. Iako je City dvaput nadoknadio zaostatak tijekom utakmice, nisu uspjeli zadržati smirenost tijekom penala.