Pogledajte doček u svlačionici za junaka Modrića!

368
0
e1a586f2 8492 40d3 b20c 38bddfa99bd0

Real Madrid ostvario je važnu pobjedu protiv Seville rezultatom 1:0 u 26. kolu La Lige, a ključan trenutak utakmice dogodio se u 38. minuti kada je Luka Modrić postigao jedini pogodak utakmice. Kapetan hrvatske reprezentacije ušao je u igru u 75. minuti, preuzeo kapetansku traku od Nacha i šest minuta kasnije postao junak utakmice svojim prekrasnim golom s ruba kaznenog prostora.

Real Madrid je na društvenim mrežama objavio snimku Modrićevog dočeka u svlačionici nakon utakmice. Legendarni veznjak dobio je pljesak suigrača i stručnog osoblja te je potom s oduševljenjem grlio svoje suigrače poput Davida Alabe, Viniciusa Juniora, Nacha, Thibauta Courtoisa, Lucasa Vazqueza, Aureliena Tchouamenija i ostalih.

Modrićev drugi gol ove sezone

Ovo je bio Modrićev drugi gol u ovoj sezoni, a ukupno 29. nastup. Unatoč tome što je često u ulozi izmjenjivača, njegov utjecaj na igru Real Madrida je neprocjenjiv. Ipak, spekulira se da bi na kraju sezone, kada mu istekne ugovor, Modrić mogao napustiti klub te istražuje nekoliko opcija za svoju budućnost. To uključuje odlazak u Saudijsku Arabiju ili MLS, povratak u Dinamo, nastavak karijere u drugim europskim klubovima ili čak mogućnost pridruživanja stručnom stožeru Reala pod vodstvom Carla Ancelottija.

Real Madrid se ovom pobjedom popeo na vrh ljestvice La Lige s 65 bodova, a sada slijedi odmor za reprezentativne obveze prije nastavka sezone.