Home Sport Pogledajte golove Cityja za povijest Lige prvaka!

Pogledajte golove Cityja za povijest Lige prvaka!

471
0

Manchester City je na poluvremenu prve utakmice osmine finala Lige prvaka vodio 4:0 kod Sporting Lisabona. Aktualni prvak Portugala je ozbiljna momčad, koja je zasluženo u nokaut fazi Lige prvaka, ali aktualni prvak i lider Engleske poigrao se s njom tako da joj je za samo 37 minuta zabio četiri povijesna gola.

Ovo je prvi put u povijesti Lige prvaka da u prvom poluvremenu utakmice nokaut faze neka momčad u gostima vodi s četiri gola razlike. Strijelci u Cityjevom golgeterskom pothvatu su Riyad Mahrez u 7., Bernardo Silva u 17. i 44. te Phil Foden u 32. minuti. Svi golovi za anale su lijepi ili postignuti nakon sjajnih akcija, ali posebno vrijedi istaknuti prvi gol Bernarda Silve, odnosno drugi Cityja.