Home Sport Pogledajte golove Dinama protiv Rijeke (VIDEO)

Pogledajte golove Dinama protiv Rijeke (VIDEO)

1218
0

Uvjerljivi Dinamo je u derbiju 21. kola HNL-a pobijedio Rijeku 2:0 golovima Josipa Šutala u 22. i Mislava Oršića u 43. minuti. Modri su ovom pobjedom pobjegla Rijeci i Osijeku na tri boda prednosti, a četvrtoplasirani Hajduk i dalje ima pet bodova manje.

Dinamo je poveo u 22. minuti. Oršić je centrirao nakon skraćenoga kornera, a Labrović je fantastično skinuo zicer Andriću glavom. No na odbijenu loptu natrčao je Šutalo i glavom je zabio u gol za 1:0. Bio je to njegov drugi pogodak u HNL-u ove sezone.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL DINAMA.

Potvrda pobjede došla je 20 minuta kasnije. Bila je to odlična akcija Dinama u kojoj je lopta došla do Andrića, koji je klizećim startom ispred dva igrača Rijeke idealno asistirao Oršiću. On je bio potpuno sam te je s ruba šesnaesterca rutinski zabio svoj šesti pogodak sezone za 2:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL DINAMA.