250
0
2c22ee88 621d 4c66 9da5 e9f8158ed8ab
Sportklub

Hrvatska nogometna reprezentacija započela je natjecanje u Ligi nacija porazom od Portugala rezultatom 2:1. U utakmici koja se odigrala u Lisabonu, momčad Zlatka Dalića vratila se kući bez bodova, s dva primljena gola i razlikom golova -1. Diogo Dalot, strijelac prvog gola za Portugal, nesretno je skrenuo loptu u vlastitu mrežu poslije udarca Borne Sose, čime je Hrvatska smanjila rezultat.

Ronaldo Postigao 900. Gol u Karijeri

Za Portugal je drugi gol zabio Cristiano Ronaldo, postigavši svoj 900. pogodak u profesionalnoj karijeri. Ova povijesna prekretnica dolazi kao potvrda njegove neizmjerne nogometne karijere, a Portugal je zahvaljujući njegovom pogotku povećao svoju prednost na 2:0 prije nesretnog autogola Dalota.

Luka Modrić Završio Utakmicu uz Žuti Karton

Kapetan Hrvatske Luka Modrić odigrao je 77 minuta, no njegova strastvena reakcija prema sucu u 72. minuti rezultirala je žutim kartonom. Modrić se sjurio prema sucu Umutu Meleriju i glasno mu prigovorio zbog odluke da dosudi prekršaj debitanta Igora Matanovića nad Vitinhom u opasnoj zoni. Modrićeva reakcija ubrzo je obišla društvene mreže, a situaciju možete pogledati OVDJE.

Modrićeva Statistika: Precizna Predaja i Kontrola Igranja

Unatoč porazu, Luka Modrić još je jednom pokazao svoju klasu. Njegova statistika predaje lopte bila je impresivna, s 97 posto uspješnih dodavanja (64 od 66) te svih sedam dugih lopti koje su pronašle suigrače. Modrić je dokazao zašto je i dalje jedan od ključnih igrača Hrvatske, kontrolirajući sredinu terena i održavajući preciznost igre.

Pogled Prema Sljedećim Utakmicama

Ovaj poraz stavlja Hrvatsku u težak položaj u Ligi nacija, no pred momčadi Zlatka Dalića je prilika za ispravak u nadolazećim susretima. Očekuje ih nastavak borbe za plasman u sljedeću fazu natjecanja, a hrvatski navijači vjeruju da će se momčad brzo oporaviti od ovog početnog poraza.

Pratite sve najnovije vijesti o hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji i Ligi nacija na našem portalu kako biste ostali u tijeku s najnovijim događanjima.