Home Sport Pogledajte iz kakvog zicera Chelsea nije zabila gol!

Pogledajte iz kakvog zicera Chelsea nije zabila gol!

249
0

Wolverhampton je na domaćem terenu pobijedio Chelsea 2:1 u 18. kolu Premier lige. Mario Lemina zabio je u 51., a Matt Doherty u 93. minuti, dok je Christopher Nkunku uspio postići jedini pogodak londonskog sastava u 96. minuti. Chelsea je tako doživio osmi poraz u sezoni, odnosno četvrti u posljednjih šest ligaških susreta. Momčad Mauricija Pochettina nalazi se na desetom mjesto s 22 boda.

No, u utakmici s Wolverhamptonom sve je moglo završiti drugačije da je Raheem Sterling u 32. minuti realizirao veliku priliku Chelseaja. Krilni napadač oduzeo je loptu suparniku na njegovoj polovici te se sjurio prema golmanu Wolvesa Joseu Sau. Sterling je mogao dodati na desnu stranu za Colea Palmera ili Nicolasa Jacksona, no odlučio je pucati. Sa ga je zaustavio i time je propala prilika Chelseaja