Home Najnovije Pogledajte kako je Dinamov golman kiksao protiv Dinama (VIDEO)

Pogledajte kako je Dinamov golman kiksao protiv Dinama (VIDEO)

826
0

Lokomotiva i Dinamo remizirali su (1:1) u 33. kolu HNL-a. U glavnim ulogama bili su igrači Dinama na posudbi u Lokomotivi. Sandro Kulenović je u 30. minuti iz penala zabio za vodstvo svog privremenog kluba protiv kluba čiji je igrač, a u 50. minuti Nikola Soldo bizarnim je autogolom postavio konačan rezultat.

Međutim, njemu je prethodio veliki kiks Ivana Nevistića, golmana Dinama na posudbi u Lokomotivi. Luka Ivanušec pucao je iskosa s lijevog ruba kaznenog prostora. Lopta je putem do gola jednom odskočila, ali bilo je jasno da ide prizemno u bliži kut koji je pokrio Nevistić. Osim toga, on je loptu čekao spušten, skupljenih ruku.

Međutim, lopta mu je prošla i kroz njih i kroz noge. Ovakvu očajnu reakciju golmana nije očekivao Lokomotivin igrač Jon Mersinaj, koji je u pokušaju da očisti loptu s gol-linije napucao Soldu i lopta je završila u mreži. Tako je Dinamo došao do boda, kojim tri kola prije kraja na prvom mjestu ima četiri boda više od Hajduka te pet bodova više od Osijeka.