Home Najnovije Pogledajte kako je Kramarić promiješao obranu Bochuma pa neobranjivo zakucao golčinu

530
0

Hoffenheim i Bochum trenutno igraju utakmicu 14. kola njemačke Bundeslige. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 2:0 za domaću momčad koja se od početka susreta nametnula posjedom lopte i dominirala u šansama. Trebalo je pola sata igre da šanse počnu pretvarati u pogotke.

Prvi pogodak je pao u 32. minuti, a riječ je o autogolu stopera gostiju Erhana Mašovića. Kod tog gola je važnu ulogu imao Andrej Kramarić koji je s desne strane ubacio loptu pred gol Bochuma gdje je čekao Wout Weghorst. Napadač Hoffenheima nije na kraju i uspio doći do nje, ali se onda onda nekoliko puta odbila u trokutu između njega, golmana Bochuma i Mašovića te nakon kontakta s Mašovićem završila u golu.

Kod drugog gola je Kramarić bio u glavnoj ulozi. Ovoga se puta hrvatski napadač našao u kaznenom prostoru kao primatelj ubačaja s desne strane, ali to nije bilo sve. Prvo je efektno primio loptu, nakon toga je fintom na pod bacio jednog od igrača Bochuma te iz ravnoteže izbacio cijelu obranu gostiju, a sve da bi onda neobranjivo zakucao za 2:0. Gol pogledajte OVDJE.