Pogledajte kako je Vatreni uništio Liverpool usred Anfielda

209
0
f 33018289 1280

U prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige između Liverpoola i Atalante, gledatelji su svjedočili značajnom iznenađenju. Favorizirani Liverpool doživio je poraz od 0:3 na Anfieldu protiv Atalante.

Kao što se i očekivalo, domaćini su dominirali posjedom od prve minute, ali nisu uspjeli pretvoriti to u konkretne prilike. S druge strane, gosti iz Bergama strpljivo su čekali svoju priliku i iskoristili su je u 38. minuti. Gianluca Scamacca primio je loptu na rubu kaznenog prostora i smireno ju poslao u mrežu, dovodeći svoju momčad u vodstvo. Postoji dojam da je vratar Liverpoola Caoimhin Kelleher mogao bolje reagirati.

GOL KOJI JE UTIŠAO ANFIELD POGLEDAJTE OVDJE

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić nastupio je za Atalantu od prve minute i propustio je priliku za vodstvo Atalante već u trećoj minuti, ali je to nadoknadio kasnije.

U 61. minuti Atalanta je udvostručila vodstvo na gotovo identičan način. Ponovno je Scamacca primio loptu na rubu kaznenog prostora i poslao je u mrežu za velikih 2:0 Atalante na Anfieldu. Potvrda pobjede došla je u 83. minuti kada je strijelac postao Pašalić. Bivši igrač Hajduka pratio je akciju do kraja i pospremio odbijanac u mrežu.