Home Sport Pogledajte kako zabijaju Barcelonini tinejdžeri nakon sjajnih akcija! (VIDEO)

Pogledajte kako zabijaju Barcelonini tinejdžeri nakon sjajnih akcija! (VIDEO)

292
0

Barcelona je u 17. kolu La Lige kod Osasune došla do boda (2:2) zahvaljujući trojici sjajnih tinejdžera.

Trener Xavi je u jako oslabljenu momčad, bez ozlijeđenih Albe, Depaya, Fatija, Pedrija, Roberta… na teškom gostovanju i to nakon dva poraza, postavio klince i oni su mu sjajno uzvratili.

U 12. minuti je 17-godišnji Gavi odličnim proigravanjem prebacio cijelu obranu domaćina te tako Nica Gonzaleza (19) gurnuo samog pred suparničkog golmana za efektno poentiranje i vodstvo 1:0. Nicu je to prvi gol za Barcelonu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL BARCELONE

Dvije minute kasnije Osasuna je izjednačila golom Davida Garcije, a novu prednost Barceloni donio je još jedan 19-godišnjak, Abdessamad Ezzalzouli. Također je zabio prvijenac za seniorsku momčad, a i on je lijepo zabio zakucavanjem pod prečku nakon brze kontre. Ipak, bod Osasuni spasio je Chimy Avila četiri minute prije kraja.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL  BARCELONE

Barcelona je na svim poljima u teškom stanju, pa se usprkos dominaciji kod Osasune bod na vrućem terenu ne može smatrati neuspjehom, posebno jer su joj oba gola za remi zabili igrači iz U-20 momčadi. To joj se dogodilo prvi put u ovom stoljeću.