Home Sport Pogledajte kakva je ludnica nastala na Marakani kad je Zvezda smanjila protiv...

Pogledajte kakva je ludnica nastala na Marakani kad je Zvezda smanjila protiv Benfice!

8
0
GX3CR8QWQAAMtYW
X

Nogometaši Crvene zvezde započeli su svoju ovosezonsku avanturu u Ligi prvaka porazom pred domaćom publikom na stadionu Rajka Mitića u Beogradu, poznatom i pod nazivom Marakana. U prvom kolu grupne faze, portugalski viceprvak Benfica slavila je rezultatom 2:1, unatoč velikom trudu domaćina.

Benfica je uspjela ostvariti prednost već u prvom poluvremenu zahvaljujući golovima Kerema Akturkoglua u 9. minuti i Orkuna Kokcua u 29. minuti. Akturkoglu je pogodio nakon brze i precizne akcije, u kojoj su sudjelovali Angel di Maria i Alexander Bah, koji je upisao asistenciju. Drugi gol Benfice stigao je nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca kojeg je Kokcu pretvorio u pogodak.

Unatoč lošem startu, Crvena zvezda nije posustala. U 86. minuti Milson, koji je u igru ušao kao zamjena, smanjio je zaostatak na 2:1 i zapalio tribine. Zvezdini navijači stvorili su nevjerojatnu atmosferu u nadi da će njihova momčad uspjeti izjednačiti, no rezultat se do kraja susreta nije mijenjao. Zvezda je tako ostala bez bodova, dok je Benfica započela natjecanje važnom pobjedom u gostima.