Home Najnovije Pogledajte raspad Dinama na Maksimiru, već je 0:4!

Pogledajte raspad Dinama na Maksimiru, već je 0:4!

508
0

DINAMO u petom kolu skupine E Lige prvaka na rasprodanom Maksimiru s Milanom igra utakmicu koja mu može odrediti sudbinu u Europi. Talijanskog prvaka je krajem prvog dijela u vodstvo doveo Matteo Gabbija, dok je na otvaranju drugog zabio najvrjedniji igrač Milana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ LEAOV GOL, OVDJE ZA GIROUDOV GOL, A OVDJE ZA AUTOGOL LJUBIČIĆA

Portugalski ofenzivac Rafael Leao u 49. minuti sjurio se prema golu Dominika Livakovića. Dinamova obrana je jako loše reagirala te je Leao bez problema došao pred gol. Ondje nije imao težak zadatak pogoditi u prvi kut, što Livaković nije mogao zaustaviti.

U 59. minuti Milan je došao do trećeg gola, a u 69. do četvrtog. Robert Ljubičić je u kaznenom prostoru najprije srušio Sandra Tonalija, kojeg je petom proigrao Ante Rebić. Dosuđen je kazneni udarac, a u gol ga je pretvorio Olivier Giroud.

Lošu večer Ljubičić je zaključio autogolom. Leao je ponovno probio Dinamovu obranu. Josip Šutalo ga nije uspio zaustaviti te je Portugalac ubacio u sredinu, gdje je bio Giroud. Iako francuski napadač nije dobro pogodio loptu, ona se nesretno odbila od Ljubičića u mrežu za 4:0 Milana.