Home Sport Pogledajte snimku iz kafića u Los Angelesu. Gledali utakmicu kao da su...

Pogledajte snimku iz kafića u Los Angelesu. Gledali utakmicu kao da su na stadionu!

169
0
46c1b5aa 200b 49ff 96b1 a0d1c0a1e5da
X

Manchester United započeo je novu sezonu engleske Premier lige pobjedom 1:0 protiv Fulhama na Old Traffordu. U napetoj utakmici, jedini strijelac bio je nizozemski napadač Joshua Zirkzee, koji je svojim pogotkom u 87. minuti osigurao tri boda za Crvene vragove. Zirkzee, koji je ovog ljeta stigao iz Bologne za 42.5 milijuna eura, već se pokazao kao ključni igrač za svoju novu momčad.

Joshua Zirkzee: Novi Heroj Old Trafforda

Zirkzee, 23-godišnji napadač, ušao je u igru u 61. minuti, a svoj je prvi pogodak u dresu Uniteda postigao u završnici utakmice, osiguravši pobjedu i oduševivši 73 tisuće navijača na Old Traffordu. Ovaj nizozemski talent dolazi nakon uspješne sezone u Italiji, gdje je postigao 12 golova za Bolognu. S Unitedom je potpisao ugovor do ljeta 2029. godine, što ga čini dugoročnim pojačanjem za momčad Erika ten Haga.

Posebno Iskustvo Za Navijače u Los Angelesu

Iako su navijači na Old Traffordu imali najbolje iskustvo utakmice, posjetitelji bara Cosm u Los Angelesu uživali su u jedinstvenom prikazu utakmice. Na ekranu dijagonale 26 metara, navijači su mogli doživjeti utakmicu kao da se nalaze na stadionu. Tehnologija korištena u baru omogućila je simulaciju gledanja s tribina, a posjetitelji su bili oduševljeni. Cijene ulaznica za ovo iskustvo kretale su se od 60 do 120 eura, ali prema reakcijama na društvenim mrežama, navijači smatraju da je iskustvo vrijedilo svakog centa.

Jedan od komentara na društvenim mrežama glasio je: “Hoćeš mi reći da ovi ljudi nisu bili fizički prisutni na stadionu? Mislio sam da je to produžetak.” Ovaj revolucionarni način gledanja utakmica mogao bi postati sve popularniji među ljubiteljima nogometa koji žele doživjeti atmosferu velikih stadiona bez napuštanja svog grada.