Home Sport Poslušajte kako su balkanski komentatori reagirali na šokantan rasplet utakmice Hrvatske i...

Poslušajte kako su balkanski komentatori reagirali na šokantan rasplet utakmice Hrvatske i Italije

136
0
komentatori
komentatori

Hrvatska reprezentacija i Italija odigrale su neriješeno 1:1 u jučerašnjoj utakmici trećeg kola grupne faze na Europskom prvenstvu. Momčad Zlatka Dalića, nakon te utakmice, zauzela je treću poziciju u skupini, s tek teoretskim šansama za prolazak u osminu finala. Utakmica je bila praćena i u regiji, s velikim zanimanjem navijača i medija.

Drama na terenu: Modrić i Donnarumma u centru pažnje

Nakon prvog poluvremena bez golova, Hrvatska je prva postigla gol u drugom dijelu. U 54. minuti, jedanaesterac Luke Modrića obranio je talijanski vratar Gigi Donnarumma, no samo minutu kasnije, Modrić je ispravio svoju pogrešku i postigao gol koji je bio vrijedan osmine finala sve do 98. minute. U posljednjoj minuti nadoknade, Mattia Zaccagni je pogodio za izjednačenje, čime je sveo šanse Hrvatske na minimum.

Reakcije iz regije: Kako su mediji pratili utakmicu

Utakmica je izazvala veliku pažnju i u medijima iz regije. Evo kako su najvažnije trenutke doživjeli komentatori iz Slovenije, Bosne i Hercegovine te Srbije