Home Sport Kobna 2. četvrtina zaustavila Primorje!

Kobna 2. četvrtina zaustavila Primorje!

1114
1

Primorje je polufinalu final 6 Lige prvaka poraženo od Barcelonete rezultatom 8:10 (3:2, 0:5, 3:2, 2:1) i neće igrati u finalu tog natjecanja protiv ekipe Radnički koja je u drugoj polufinalnoj utakmici pobjedila Partizana. Unatoč početnom vodstvu Riječana od 2:0, uslijedio je neobjašnjiv pad u drugoj četvrtini koju je  Barceloneta dobila 0:5 (!) i na poluvrijeme otišla s čak 4 gola prednosti. Primorjaši su do kraja utakmice pokušali stići veliku prednost, došli do gola zaostatka ali i napravili previše pogrešaka, posebno u realizaciji igrača više.