Home Sport Protivnički igrač pljunuo Messija, a Leo nakon toga stao pred kameru i...

Protivnički igrač pljunuo Messija, a Leo nakon toga stao pred kameru i rekao nešto u što je teško povjerovati

529
1

Argentina, aktualni svjetski prvak, ostvarila je treću pobjedu u trećem kolu južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., pobijedivši u četvrtak u Buenos Airesu sa 1-0 Paragvaj.
Momčadi koju vodi Lionel Scaloni bio je dovoljan pogodak Nicolasa Otamendija u trećoj minuti utakmice, dok je Lionel Messi, koji je ušao u drugom poluvremenu, dvaput pogodio stativu.
Utakmicu je obilježio i vrlo ružan potez paragvajskog nogometaša Sanabrije koji je ušao u verbalni sukob s Messijem, nakon kojeg mu je Leo okrenuo leđa i otišao, a on je pljunuo na njega.
Messi nije primijetio da se to dogodilo i za gnjusan potez Paragvajca doznao je tek nakon utakmice. (net.hr)

“Sanabria? Rekli su mi u svlačionici da me je netko pljunuo. Istina je da uopće ne znam tko je taj dečko. Ne želim pričati o tome jer će sve onda otići predaleko, to mi nije cilj”, rekao je Leo.

No, u tu izjavu je teško povjerovati jer Messi zapravo dobro poznaje Sanabriju, koji je prošao mlade uzraste u Barceloni, a i ranije su igrali jedan protiv drugoga.