Home Najnovije Regija o petardi Dinama: Raspad sistema, poniženje, dotukao ih Srbin

Regija o petardi Dinama: Raspad sistema, poniženje, dotukao ih Srbin

414
0
GIqG ARXcAAw3O1

Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske je u Solunu teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu.

Golove iz 1. poluvremena pogledajte na linku. No, Hoxha je bio precizan na početku drugog dijela, kada je iskosa, s lijeve strane, pogodio suprotni kut PAOK-ova golmana Dominika Kotarskog. Snimku Hoxhinog pogotka pogledajte OVDJE.

Nakon ovog poraza, regionalni mediji su bili brzi u komentiranju Dinamovog ispadanja. Srpski Mozzart Sport opisuje Dinamov poraz kao “raspad sistema”, dok Kurir naglašava kako je PAOK “ponizio” Dinamo, nazivajući ga “fijaskom”. Informer također opisuje ovaj poraz kao “potop” za Dinamo, dok ističe kako je Živković “dotukao Hrvate”.

Podrška grčkom klubu nije izostala ni s balkanskih prostora, kako su istaknuli neki mediji. Partizanovi navijači, koji su putem došli u Solun, pružili su podršku PAOK-u, što je dodatno začinilo atmosferu na stadionu.

Bosanskohercegovački portal Klix ističe fenomenalno prvo poluvrijeme PAOK-a te posebno ističe igru Konstantinosa Koulierakisa kao ključnog faktora pobjede, dok Sportsport.ba opisuje ovaj poraz Dinama kao “petardu” kojom ih je PAOK ponizio.

Reakcije navijača Dinama pročitajte na linku.