Home Sport Rijeka nastavila šampionski niz, 4 gola u mreži Lokomotive!

Rijeka nastavila šampionski niz, 4 gola u mreži Lokomotive!

273
0
DSC 3825
DSC 3825

Rijeka je i protiv Lokomotive nastavila šampionski niz zagospodarivši terenom od 1. minute.

Nemoćni gosti u prvom poluvremenu nisu imali rješenja za neočekivanog junaka Brunu Bogojevića.

U 10. minuti odličan dupli pas Bogojevića i Pjace i sjajna završnica Bogojevića koji je pogodio suprotni kut – 1:0!

Igrala se 30. minuta. Radeljić je dao sjajnu loptu u prostor za sjajnu završnicu Bogojevića – 2:0!

Novi gol Riječani zabijaju u 86. minuti, strijelac je Veldin Hodža. Pjaca mu je dodao loptu, a on je naciljao s 20-ak metara i pogodio uz vratnicu za potvrdu pobjede 3:0.

Konačan rezultat postavljen je u 90+1 minuti. Alen Grgić je strijelac. Pobjegao je po lijevoj strani i mirno gurnuo loptu pored Čavline.