Home Sport Ristovski na poluvremenu u svlačionicu otišao u suzama

Ristovski na poluvremenu u svlačionicu otišao u suzama

875
0
Ristovski u Rijeci

Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti. Dinamo je ponovno poveo u 83. minuti golom Dine Perića, a bod Rijeci donio je Matej Mitrović dvije minute prije kraja, piše portal Index.

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:0 za Dinamo. Neki od događaja u prvom dijelu posebno su teško pali Stefanu Ristovskom, također bivšem igraču Rijeke, pa je na poluvremenu u svlačionicu otišao u suzama. Rekao je to u prijenosu Andrija Cmrečnjak, komentator Max Sporta, te je istaknuo da su Ristovskog tješili suigrači.

Zasad nije poznato o čemu se točno radilo, je li mu teško palo nešto što je bacano ili vikano s tribina ili je riječ o nekoj ozljedi koja izaziva tolike bolove da nije mogao izdržati