Home Najnovije Ristovski se uvrijedio na pitanje novinara: Mene se ništa ni ne pita!

Ristovski se uvrijedio na pitanje novinara: Mene se ništa ni ne pita!

147
0

Dinamo je u drugom kolu SuperSport HNL-a svladao Osijek rezultatom 1:2 na novoj Opus Areni. Utakmica je bila napeta i puna preokreta, a pobjednički gol za goste postignut je u posljednjim trenucima susreta.

Osijek Poveo Pogotkom Lime, Hoxha Poravnao

Domaćini su poveli golom Pedra Lime, koji je zabio u prvom poluvremenu, no Dinamo se nije predao. Ubrzo je došlo do izjednačenja zahvaljujući pogotku Arbera Hoxhe, koji je Dinamo vratio u igru i osigurao neizvjesnu završnicu.

Ristovski Junak Utakmice

Stefan Ristovski je postao junak utakmice zabivši odlučujući gol u 95. minuti, čime je Dinamu osigurao vrijedna tri boda. Ristovski je nakon utakmice dao izjavu za MaxSport, u kojoj nije skrivao zadovoljstvo:

“Sretan sam, ponosan sam jer sam napokon i ja zabio taj gol. Drago mi je prvenstveno zbog pobjede na ovom izuzetno teškom terenu. Drago mi je da smo vjerovali do samog kraja. Imamo taj pobjednički mentalitet i moramo samo tako nastaviti.”