Home Sport Savršeno poluvrijeme Modrića i dodavanje koje je postalo hit na društvenim mrežama!

213
0
98827216 ebf8 422a a716 cdd9b2064440
X

Nogometaši Real Madrida nalaze se u Sjedinjenim Američkim Državama na pripremama za novu sezonu. U sinoć odigranoj utakmici poraženi su od Milana 0:1, u susretu u kojem je Luka Modrić premijerno kao prvi kapetan momčadi vodio svoj tim i u kojem je debitantske minute za Real odigrao Endrick. Utakmica igrana u Chicagu je riješena golom koji je u 55. minuti postigao Samuel Chukwueze.

Statistički savršeno poluvrijeme

Modrić je odigrao prvih 45 minuta utakmice i odradio ih je statistički savršeno. U odigranoj minutaži bez pogreške je dijelio lopte suigračima pa ostaje zapisano da je imao 28/28 u predaji, 4/4 u dugim loptama i 2/2 u duelima na travi.

Potez koji je oduševio

Posebno se izdvaja jedan njegov potez iz sredine prvog dijela. Vanjskim dijelom noge jednim je dodavanjem iz igre izbacio pola Milanove momčadi i u šansu gurnuo Frana Garciju. Ovaj potez postao je hit na društvenim mrežama, a navijači su ostavljali oduševljene komentare:

• “Ovo izgleda tako jednostavno da vjerojatno svi misle da to mogu izvesti.”