Home Sport Sopić: Mi vraćamo loptu nazad u 94. minuti. Ali eto, tako djecu...

Sopić: Mi vraćamo loptu nazad u 94. minuti. Ali eto, tako djecu danas uče

408
0

Dinamo je pobijedio Rijeku 1:0 u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a. Jedini pogodak na utakmici zabio je Fran Brodić iz penala u 95. minuti. Dinamo je cijelu utakmicu bio bolji i stvorio više šansi te ovim pogotkom na samom kraju uhvatio priključak u borbi za naslov prvaka.

“Znate kako se kaže: Na silu – na silu. Čestitam Dinamu. Imali smo plan igre i ne mogu nikome prigovoriti. Imali smo na kraju loptu pod kntrolom i dali smo pas nazad. Pričao sam o Francu Baresiju, koji je jedan od najveći ikad, izbio bi 40 lopti u tribine. A mi vraćamo loptu nazad u 94. minuti. Ali eto, tako djecu danas uče

Suđenje neću komentirati. Misim da smo trebali više igrati prema napraijed. Imali smo par kontri u kojima smo se spetljali. Teška utakmica naš očekuje protiv Rudeša, moramo se što prije oporaviti. Neki igrači će dobiti priliku koji nisu tu igrali. Moramo vidjeti što će biti s Obregonom”, rekao je trener Rijeke Željko Sopić.