Sopić održao obećanje, benzinska opustošena, trening rano ujutro!

492
0
421969376 775957867894742 4495155913768186508 n

U spektakularnom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a, Rijeka je ostvarila nevjerojatan preokret, pobjedivši Hajduk 2:1, iako je na poluvremenu bila u zaostatku od 1:0. Golom Rokasa Pukštasa u 15. minuti, Hajduk je stekao prednost, no Rijeka je u drugom dijelu okrenula rezultat. Jorge Obregon iznenadio je sve sjajnim golom u 55. minuti za izjednačenje, dok je Lindon Selahi donio pobjedu Rijeci strašnim pogotkom u 62. minuti, unatoč poništenom golu uz pomoć VAR tehnologije.

Trener Rijeke, Sopić, istaknuo je nakon utakmice: “Odigrali smo ratničku utakmicu. Hajduk je iz prve akcije zabio gol, teško je našim stoperima bilo odgovoriti na kvalitetu Livaje. Kad se sve zbroji, bili smo bolji. Mislim da je ovo bila puno teža utakmica od Gorice. Neki igrači su bili umorni. Čestitam im i prva benzinska je opet moja.”

Unatoč izazovnom tjednu, Rijeka je pokazala izuzetnu borbenost i karakter, a posebno se istaknuo Lindon Selahi svojim odlučujućim pogotkom.

Obećanje je Sopić i održao. Prvo je platio račun cijeloj momčadi i stožeru na jednoj od benzinskih postaja na putu do Rijeke, a onda je i njegova momčad odradila trening u 2 ujutro kako bi sada igrači imali dva slobodna dana u komadu.

Rijeka će sljedeću utakmicu odigrati protiv Istre u nedjelju od 15 sati, a Sopić naglašava kako će trening nakon povratka u Rijeku biti ključan dio priprema za taj važan susret.