Home Sport Sopić: Prvo na benzinsku pa trening u 2 ujutro!

Sopić: Prvo na benzinsku pa trening u 2 ujutro!

407
0

U derbiju 20. kola SuperSport HNL-a, Rijeka je ostvarila sjajnu pobjedu nad Hajdukom rezultatom 2:1. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, ali je Rijeka sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija u drugom poluvremenu preokrenula rezultat i odnijela pobjedu.

Trener Rijeke, Željko Sopić, izrazio je zadovoljstvo nakon utakmice, ističući da će vjerojatno trenirati u Rijeci večeras oko dva sata ujutro. Naglasio je da je ova utakmica bila puno teža od prethodne protiv Gorice, te da su neki igrači bili umorni. Sopić je čestitao svojim igračima na ratničkoj igri te istaknuo da je prva benzinska opet njegova.

“Odigrali smo ratničku utakmicu. Hajduk je iz prve akcije zabio gol, teško je našim stoperima bilo odgovoriti na kvalitetu Livaje. Kad se sve zbroji, bili smo bolji. Pametni ljudi kažu da morate raditi nešto što ne rade drugi. Tako postajete posebni, da ne kažem najbolji. Slijedi nam Istra, ekipa koja teži igri. Imamo sad puno nagaznih mina. Pozivam ljude da nas podrže,” izjavio je trener Sopić u svjetlu uspjeha na Poljudu.

Ova pobjeda Rijeke predstavlja važan trenutak u sezoni, a Sopić poziva navijače da podrže ekipu u nastavku prvenstva. U idućem susretu, Rijeka će se suočiti s ekipom Istre, koja je poznata po svojoj borbenoj igri. Nakon uspješnog derbija, Rijeka se priprema za nove izazove i ostvarivanje ciljeva u SuperSport HNL-u.