Home Sport Srpski komentator kritizirao Kekove izmjene: “Uveo je igrača koji ima psihičkih problema”

200
0
Rade Bogdanovic

Portugal se plasirao u četvrtfinale Europskog prvenstva

Portugal se plasirao u četvrtfinale Europskog prvenstva pobijedivši Sloveniju nakon izvođenja jedanaesteraca rezultatom 3:0. Utakmica je završila bez golova nakon 120 minuta igre, a Portugal će sada u petak igrati protiv Francuske.

Ključni trenuci utakmice

Tijekom 120 minuta igre nije bilo golova, ali Portugal je bio najbliži izbjegavanju penala u 105. minuti kada je Cristiano Ronaldo imao priliku zabiti iz jedanaesterca. Slovenski napadač Benjamin Šeško također je imao veliku šansu nekoliko minuta prije kraja, ali je njegov udarac sjajno zaustavio Diogo Costa.

Izvođenje jedanaesteraca

Slovenci su promašili sva tri jedanaesterca. Josip Iličić, Jure Balkovec i Benjamin Verbič nisu uspjeli savladati sjajnog Dioga Costu. Portugalci su, s druge strane, bili precizni i tako osigurali prolaz u četvrtfinale.