Home Najnovije Srpski mediji o porazu svoje reprezentacije: Pogledajte kako smo nevjerojatno glupi!

359
0

U uvodnoj utakmici Europskog rukometnog prvenstva, Srbija je doživjela gorki trenutak nakon što je protiv Islanda izgubila pobjedu u zadnjim trenucima. Unatoč vodstvu od dva gola u posljednjoj minuti, srpski rukometaši nisu uspjeli zadržati prednost, što je rezultiralo remijem 27:27.

Uzbuđenje je dosegnulo vrhunac kada je Aron Palmarsson postigao ključni gol za Island sekundu prije kraja utakmice. Nakon što je srpski napad propao, Palmarsson je briljirao i omogućio svojoj ekipi nevjerojatan povratak.

Mediji su brzo reagirali na dramu na terenu. “Nevjerojatna glupost nas koštala pobjede: Srbija ispustila trijumf u posljednjoj minuti” – naslov je Blica, dok Telegraf iznosi šok: “Orlovi u šokantnoj završnici prosuli +3 i pobjedu protiv Islanda!”

Iako je Srbija pokazala sjajan rukomet tijekom većeg dijela utakmice, pad u završnici ostavio je ekipu razočaranu.