Home Najnovije Štimac pobjesnio nakon poraza. Nije došao na presicu i poslao oštru poruku

Štimac pobjesnio nakon poraza. Nije došao na presicu i poslao oštru poruku

534
0

Reprezentacija Indije (99. reprezentacija svijeta prema FIFA-inoj ljestvici), koju vodi Igor Štimac, u polufinalu tradicionalnog turnira Kup kralja, koji se svake godine igra u Tajlandu, izgubila je od Iraka (70. reprezentacije svijeta). Nakon 90 minuta igre bilo je 2:2, a Iračani su bili bolji u izvođenju jedanaesteraca.

Momčad Igora Štimca dva puta je imala vodstvo, 1:0 i 2:1, ali je Irak golom Husseina iz jedanaesterca u 80. minuti stigao do izjednačenja. O plasmanu u finale odlučivali su jedanaesterci, Irak je zabio svih pet, dok je za Indiju neprecizan bio Fernandes u prvoj seriji. Irak je 70. reprezentacija svijeta, dok je Indija 99. Na turniru još nastupaju domaćin Tajland i Libanon.

Štimac je nakon utakmice bio izrazito nezadovoljan suđenjem pa se nije ni pojavio na presici, a na Twitter profilu ostavio je jasnu poruku što misli o sucima utakmice.

”Naši dečki večeras su ostavili sve na tom terenu i neizmjerno sam ponosan na njih. Netko im je večeras odlučio ukrasti pobjedu, ali prije nego što mnogi očekuju doći će doba da ni suci neće moći spriječiti moje dečke da pobjeđuju u takvim utakmicama”, napisao je bivši hrvatski izbornik.