Home Vijesti Sudac Jović dobio najveće ovacije na Dinamovoj utakmici i bacio dres navijačima

Sudac Jović dobio najveće ovacije na Dinamovoj utakmici i bacio dres navijačima

511
0

Dinamose plasirao u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa. U šesnaestini finala bez većih problema pobijedio je zagrebačkog četvrtoligaša Ponikve 4:1. Domaća se momčad dobro držala u prvom dijelu i sve do 38. minute imala 0:0. Dinamo je tada stekao minimalnu prednost, koju je u drugom poluvremenu brzo povećao i riješio pitanje pobjednika.

Nakon susreta se dogodila zanimljiva i nesvakidašnja situacija. Sudac Fran Jović bacio je dres u publiku.

”Ma, bila je to jedna interna zafrkancija. Kako je svečarska atmosfera i jedna lijepa, specifična situacija, odlučio sam se na to”, rekao je nakon utakmice Jović, koji je zbog svog poteza dobio ovacije:

”Da. Ma sve je super. Čak i ova izjava koju dajem nije uobičajena. Ne znam hoće li mi to netko zamjeriti”, kroz smijeh je rekao Jović.(Index.hr)