Home Najnovije Tri situacije koje su izazvale dramu na Maksimiru. Kolarić je dva puta...

Tri situacije koje su izazvale dramu na Maksimiru. Kolarić je dva puta išao pred ekran!

203
0
f 33412539 1280
Screenshot: Maxsport

Nije Dinamo morao čekati završetak sezone da bi proslavio titulu. Stigla je sinoć u u 34. kolu SuperSport HNL-a, pred krcatim Maksimirom pao je Osijek (1:0), a plavi puk i službeno mogao startati s velikom feštom u tako napetoj sezoni.

Ključni trenutak dogodio se u 72. minuti, kada je Arijan Ademi zatresao osječku mrežu i izazvao erupciju oduševljenja u prijestolnici Hrvatske. No, posebnu pažnju publike uzele su i tri dvojbene situacije, a od toga su dvije natjerale glavnog suca Patrika Kolarića na odlazak pred ekran.

Pogledajte sporne detalje na linku.

Prva iz 34. minute, kada su se u duelu našli Stefan Ristovski i Anton Matković. Talent Osijeka sjurio se prema vratima, a Dinamov branič pokušao ga je spriječiti klizećim startom. Matković se našao na podu, a Kolarić je dosudio slobodni udarac i pokazao žuti karton Ristovskom. Ustala je klupa gostiju, strogo tražeći isključenje budući da se Matković mogao naći u gol-šansi.