Home Najnovije Turci žestoko napali Livakovića: Hoće li nam ikad donijeti pobjedu?

Turci žestoko napali Livakovića: Hoće li nam ikad donijeti pobjedu?

306
0

U 11. KOLU turskog prvenstva nogometaši Trabzonspora su u gostima svladali Fenerbahče 3:2, čime je stao niz domaće momčadi u prvenstvu od deset pobjeda i 21 utakmice bez poraza. Domaćina nije spasio ni hrvatski reprezentativni vratar Dominik Livaković, koji je prvi pogodak primio već u 10. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE LIVAKOVIĆ PRIMIO DVA GOLA U DVIJE MINUTE

Strijelac je tada za Trabzonspor bio Onuachu. Fenerbahče je slomljen u prvim minutama drugog dijela, kada je primio nova dva pogotka. U 46. minuti na 2:0 je povećao Ozdemir, dok je minutu poslije Pepe zabio za 3:0. Livaković je bio vidno frustriran kad je primio taj treći pogodak, vikao je na suigrače.

Danas se u turskoj javnosti puno priča o ovom porazu Fenerbahčea, a novinari turskog Milliyeta posebno su žestoko u analizi utakmice opleli po Livakoviću. Smatraju ga glavnim krivcem za poraz Fenerbahčea.

“Kako je moguće da je primio dva gola u prve dvije minute drugog poluvremena? Kakav je to golman? Hoće li veliki golman Livaković ikad Fenerbhačeu donijeti pobjedu?” zapitali su se turski novinari Attila Gokce i Ercan Guven.