Home Sport Tužni Modrić razveselio Albanca: ‘Mnogi su ga pitali, ali Perišić je presudio’

Tužni Modrić razveselio Albanca: ‘Mnogi su ga pitali, ali Perišić je presudio’

148
0
modric
modric

Hrvatska je u drugom kolu grupne faze Europskog prvenstva remizirala s Albanijom rezultatom 2:2. Nakon očajnog prvog poluvremena u kojem je Albanija vodila golom Qazima Lacija, Andrej Kramarić i Luka Sučić donijeli su preokret u nastavku. No, u nadoknadi je Klaus Gjasula zabio za bod Albanije.

Reakcija Luke Modrića

Nakon što je sudac odsvirao kraj, kapetan Hrvatske Luka Modrić, vidno šokiran i tužan, sjeo je na travu. Nekoliko albanskih nogometaša, uključujući Kristjana Asllanija iz Intera i Arbera Hoxhu iz Dinama, prišlo mu je. Asllani je pomogao Modriću da ustane, a čini se da su obojica tražili Modrića za razmjenu dresova.

Izjava Kristjana Asllanija

Nakon utakmice, Kristjan Asllani otkrio je da je upravo on dobio Modrićev dres. “Ja sam dobio Modrićev dres. Mnogi moji suigrači htjeli su tu majicu, ali ja sam pitao Perišića da zamoli Modrića i zahvaljujući Ivanu sam je dobio. Znate, navikao sam legende kao što je Luka gledati na televiziji, zato mi je igrati protiv njega bilo predivno.”

Pogled unaprijed

Hrvatska se sada nalazi u teškoj situaciji pred zadnje kolo i utakmicu s Italijom. Za prolazak u osminu finala, potrebna im je pobjeda uz povoljne rezultate ostalih utakmica u skupini.