Home Najnovije Vida poludio zbog poteza protivnika, smirivao ga Balotelli (VIDEO)

Vida poludio zbog poteza protivnika, smirivao ga Balotelli (VIDEO)

386
0

Adana Demirspor i Bešiktaš odigrali su 1:1 u 25. kolu turskog prvenstva. Bešiktaš je poveo golom Alexa Teixeire u 31. minuti i čuvao pobjedu do posljednjih trenutaka, a onda je domaćin pogotkom Akaydina u 92. minuti uzeo bod. Adani su poništena i dva gola zbog prekršaja i zaleđa. Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta, dok je za domaćina u 66. minuti ušao hrvatski veznjak Damjan Đoković.

U 39. minuti Vida je izgubio živce. Domaći branič Akaydin napravio je prekršaj, a to je razljutilo Vidu. Njemu je prišao Adanin Mario Balotelli i počeo ga smirivati. Vida se počeo naguravati s protivnikom, da bi mu potom prišao Balotelli i zagrljajem ga odvukao dalje te smirio situaciju.