Home Sport VIDEO: 70 tisuća ljudi ustalo i ispratilo Modrića pljeskom

189
0
f 34796693 1280
X

Real Madrid je svoju američku turneju u Charlotteu završio impresivnom pobjedom od 2:1 nad Chelseajem. Strijelci za Kraljevski klub bili su Lucas Vasquez u 19. i Brahim Diaz u 27. minuti, dok je jedini gol za Chelsea postigao Noni Madueke u 39. minuti.

Ancelottijeva Kombinacija i Kapetansko Vođenje Luke Modrića

Trener Carlo Ancelotti izveo je kombinirani sastav na teren, a predvodio ga je kapetan Luka Modrić. Hrvatski veznjak ponovno je dokazao da su godine samo broj te da unatoč tome što uskoro navršava 39 godina, i dalje igra na vrhunskoj razini.

Modrić je bio ključan u veznom redu Reala, s devet uspješnih dugih lopti od kojih je pogriješio samo u jednom dodavanju. Upisao je i dva ključna dodavanja te briljirao u obrambenom dijelu igre, gdje je kao pobjednik izašao iz četiri od pet duela i šest puta vratio loptu u posjed Reala. Uz to, tri puta je oduzeo loptu Chelseajevim igračima.

Maestro Luka Modrić: Oduševljenje Navijača

Igrači vrijedni stotine milijuna eura izgledali su smiješno pored našeg maestra. Modrićeva izvedba oduševila je sve prisutne, a trenutak koji je posebno obilježio utakmicu dogodio se u 82. minuti kada je zamijenjen. Dok je izlazio iz igre, više od 70.000 navijača ustalo je i ispratilo ga pljeskom i ovacijama dok je predavao kapetansku traku strijelcu prvog gola, Vasquezu.