Home Najnovije VIDEO: Bizarna situacija s utakmice Dinama i Gorice. Svi igrači branili gol!

142
0
6c2dab0a 629e 476e a90d 7578780028fd
Youtube

U uzbudljivoj utakmici četvrtog kola HNL-a, Dinamo Zagreb ostvario je novu pobjedu na Maksimiru, pobijedivši Goricu rezultatom 2:1. Ova pobjeda osigurala je aktualnom prvaku Hrvatske maksimalan učinak u sezoni, s četiri pobjede iz četiri utakmice.

Kulenovićova Dva Gola

Dinamo je poveo već u šestoj minuti utakmice. Marko Rog izvrstan je ubacio loptu u šesnaesterac, a Sandro Kulenović majstorski je zabio glavom, donoseći vodstvo svojoj momčadi. Kulenović se pokazao kao ključni igrač i u drugom poluvremenu, kada je ponovno zatresao mrežu u 57. minuti. Sjajna kontra započela je Bernauerom, lopta je stigla do Cordobe na lijevoj strani, koji je odlično ubacio, a Kulenović iz blizine ponovno zabija, podižući rezultat na 2:0.

Neobični Indirektni Udarci

Osim same pobjede, utakmica će se pamtiti i po neobičnim situacijama koje su se dogodile. Naime, na ovoj utakmici viđena su čak dva indirektna slobodna udarca, što je u nogometu vrlo rijetka pojava.

U prvom slučaju, Bernauer je, pod pritiskom, vratio loptu do vratara Nevistića, koji je neobjašnjivo uhvatio loptu u ruke, što je sudac odmah kaznio s indirektom. U drugom slučaju, igrači Gorice su se suočili s sličnom situacijom, ali je nastala komična situacija kada su svi stali na gol liniju kako bi pokušali obraniti udarac Dinama.

Prvu situaciju pogledajte od 3:08 na videu ispod, a drugi od 9:15.