Home Najnovije VIDEO: Brekalo u osam minuta zabio dva gola za Torino

383
0

Torino u 21. kolu Serie A igra kod kuće protiv Fiorentine i trenutačno vodi 3:0. Momčad Ivana Jurića povela je u 19. minuti golom Singa, a goste je potpuno slomio Josip Brekalo koji je od 23. do 31. minute zabio dva gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BREKALOV PRVI GOL

Prvi je zabio na lijepu asistenciju Lukića koji je napravio veći dio posla i onda nesebično uposlio hrvatskog reprezentativca. Drugi gol Brekalo je zabio nakon velike pogreške gostujućeg braniča koji je neoprezno vratio dugu loptu prema golmanu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BREKALOV DRUGI GOL

Brekalo je pročitao njegovu namjeru i do lopte došao prije golmana Fiorentine, kojeg je potom zaobišao i poslao loptu u prazan gol.

To su bili peti i šesti gol Brekala ove sezone i prvi nakon gotovo dva mjeseca. Posljednji put je zabio Udineseu u 13. kolu.