Home Sport VIDEO: Gojo divljao na Wimbledonu, psovao Isusa pa ispao u 1. kolu

438
0

Borna Gojo izgubio je od Maximiliana Marterera 3:1 (7:5, 6:7, 6:3, 6:4) u prvom kolu Wimbledona. Hrvatski tenisač, 112. na ATP-jevoj ljestvici, iskoristio je vlastitu break-priliku u prvom setu, a zatim dvaput izgubio servis, pa je Nijemac došao do vodstva 1:0.

U drugom setu nitko nije gubio servis sve do tie-breaka, u kojem je Gojo bio bolji od 170. igrača svijeta te je izjednačio na 1:1. Jedan break u trećem i jedan u četvrtom setu bili su dovoljni Martereru da dođe do pobjede u prvom međusobnom meču, čime je Gojo ispao s britanskog Grand Slam turnira.

Gojo je u četvrtom gemu četvrtog seta bio frustriran jer je propustio break-šansu, pa je ljutito urlao i razgovarao sam sa sobom. Potom je jednu lopticu poslao u mrežu za prednost Marterera. A kada je Nijemac napravio dvostruku pogrešku na servisu, Gojo je stao i uz raširene ruke rekao: “Daj šuti, je*ao te Isus da te je*ao. Dat će. Što će dati?” Marterer je na kraju taj gem i dobio.