Home Sport VIDEO: Golman Čančarević golom i asistencijom srušio AEK u Armeniji!

178
0
UHTPpJT9.v1
X

Armenski nogometni klub Noah ostvario je impresivnu pobjedu pred svojim navijačima, savladavši atenski AEK rezultatom 3-1 (1-1) u prvom susretu trećeg pretkola Konferencijske lige. Ovaj rezultat je od posebnog značaja za splitski Hajduk, koji će, ukoliko prođe slovački Ružomberok u dvije utakmice trećeg pretkola, u play-offu igrati protiv pobjednika susreta Noah – AEK.

Golovi i Ključni Trenuci Utakmice

Levi Garcia, nogometaš s Trinidada i Tobaga, doveo je favorizirani AEK u vodstvo u 22. minuti. No, Noah je uspio izjednačiti prije poluvremena, kada je Francuz Pinson zabio u 33. minuti.

Najzanimljiviji trenutak utakmice dogodio se u 67. minuti kada je domaći vratar Ognjen Čančarević daleko ispucao loptu. Lopta je prvi put tlo dodirnula na vrhu gostujućeg šesnaesterca, a zatim preletjela vratara AEK-a i završila u mreži, što je izazvalo šok kod gostujuće momčadi.

Novi udarac za AEK uslijedio je u 97. minuti kada je Portugalac Goncalo Gregorio postigao gol za Noah, postavljajući konačnih 3-1.

Uloga Hrvatskog Nogometaša

Cijelu je utakmicu u obrani AEK-a odradio hrvatski nogometaš Domagoj Vida. Unatoč njegovom iskustvu i trudu, AEK nije uspio izbjeći poraz protiv motiviranih domaćina.

Perspektiva za Hajduk

Za splitski Hajduk, ishod ove utakmice može biti ključan. Ukoliko uspiju svladati Ružomberok, Hajduk će u play-offu Konferencijske lige igrati protiv pobjednika susreta između Noah i AEK-a. Noah je pokazao da može parirati jačim ekipama, što će Hajduku biti izazov ukoliko se suoče s njima u nastavku natjecanja.