Home Najnovije VIDEO: Je li Osijek oštećen za penal protiv Dinama?

447
0
ade51444 52b8 477e a4fa d072aa623db9

U derbiju 25. kola SuperSport HNL-a, Osijek i Dinamo su odigrali neodlučeno 1:1 u uzbudljivoj utakmici. Osijek je poveo u 26. minuti golom Domagoja Bukvića, dok je bod Dinamu osigurao Sandro Kulenović golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Ovaj remi predstavlja veliki korak unatrag za Dinamo u borbi za obranu naslova prvaka, dok Hajduk ima četiri boda više, a Rijeka čak pet, iako Dinamo ima utakmicu manje.

Utakmica je bila ispunjena uzbuđenjem, ali posebno zanimljiva situacija dogodila se u osmoj minuti sudačke nadoknade. Mladi igrač Osijeka, Anton Matković, krenuo je u brzu kontru prema vratima Dinama nakon što je Kulenović izjednačio rezultat. U pokušaju da ga zaustavi, Dinamov stoper Kevin Theophile-Catherine pritisnuo je Matkovića u leđa, prije nego što je mladi napadač pokušao završiti akciju. Iako je situacija izgledala kao potencijalni prekršaj unutar kaznenog prostora, sudac Igor Pajač i VAR soba nisu donijeli odluku o kaznenom udarcu.