Home Sport VIDEO: Kramarić u 90. minuti panenkom donio nevjerojatan preokret Hoffenheimu

370
0

Hoffenheim je u 2. kolu Bundeslige u gostima pobijedio novog prvoligaša Heidenheim 3:2 iako je do 77. minute gubio 2:0. Domaćini su mogli povesti već u 16. minuti, ali je Beste promašio penal, ali se isti igrač iskupio deset minuta kasnije golom za 1:0.

Heidenheim je svoju prednost povećao u 58. minuti preko Pieringera i sve do 77. minute činilo se da će doći do prve pobjede u novoj sezoni. No, prvo je Beier u 77. minuti smanjio na 2:1, da bi samo tri minute kasnije Kaderabek izjednačio. Gosti su do pobjede došli u 90. minuti kad je Andrej Kramarić iz penala zabio za 3:2.

Hrvatski reprezentativac realizirao ga je majstorski, laganom panenkom po sredini gola za veliko slavlje gostiju i to nakon što je morao ponoviti kazneni udarac. Kod prvog pokušaja Kramarić od buke nije čuo znak suca i zabio je gol, ali je morao ponoviti.

Kramariću je to bio prvi gol ove sezone kojim je svojoj momčadi donio prvu pobjedu u ovogodišnjoj Bundesligi. To mu je bio 118. gol u 256. utakmici za Hoffenheim.