Home Sport VIDEO: Lakrdija u Oriovcu, Jakiru viču da ni selo ne može pošteno...

525
0

Dinamo nakon 1. poluvremena protiv četvrtoligaša Orioligaša u utakmici osmine finala SuperSport Kupa vodi 0:5 nakon što se domaća ekipa raspala poslije odluka glavnog suca utakmice.

U 18. minuti igrač Dinama Vrbančić je s leđa odgurnuo igrača Oriolika u šesnaestercu. Čisti penal ali sudac nije dosudio ništa.

SPORNU SITUACIJU U DINAMOVOM ŠESNAESTERCU POGLEDAJTE OVDJE.

U 25. minuti Tibor Halilović dovodi Dinamo u vodstvo. Sosa je ubacio za Halilovića koji je pucao kroz blok. Probao je očistiti Stubičan, ali nije uspio. Na kraju se upravo Stubičanu piše autogol.

U 27. minuti nova sporna situacija. Marušić pokušava izbiti loptu, nogu podmeće Vrbančić, a sudac dosuđuje penal za Dinamo. Drmić zabija za 0:2.

U 39. minuti domaćin je ponovno teško oštećen. Kaneko dobiva loptu duboko u zaleđu i kreće prema golu, Stubičan ga zaustavlja, a sudac mu pokazuje crveni karton i kazneni udarac za Dinamo. Drmić je opet siguran za 0:3.

Oriolik nakon toga nestaje s terena, a Dinamo povisuje na 0:5 golovima Drmića i Bernauera.