Home Najnovije VIDEO: Marcelo Brozović s dva spektakularna gola donio Al Nassru pobjedu

179
0
1715285088 marcelo brozovic s dva spektakularna gola donio al nassru pobjedu zabio i ronaldo

Iako je na ovom gostovanju vodio 2:0 nakon samo 15 minuta, Al Nassr je slavio tek u sudačkoj nadoknadi.

Marcelo Brozović postigao je vrlo lijep pogodak u sedmoj minuti, a Cristiano Ronaldo je u 15. minuti udvostručio vodstvo gostiju i to na koji način.

Neočekivano, u razmaku od samo pet minuta, domaći postižu dva pogotka i vraćaju stvari na početak. Prvo je strijelac bio Al Habib u 60. minuti, a potom i Spasitelj u 70. minuti.

Potom su se gosti mučili i na sve načine pokušavali doći do pobjede, da bi Brozović u sudačkoj nadoknadi ponovno pogodio za tri boda Al Nassra.

Al Nassr je drugi sa 77 bodova, no tri kola prije kraja zaostaju ogromnih devet bodova, pa je Al Hilalu i bod dovoljan za novi naslov.