Home Najnovije VIDEO Modrić je pustio igrača da mu projuri iza leđa. Real je primio...

VIDEO Modrić je pustio igrača da mu projuri iza leđa. Real je primio gol

442
0

Rayo Vallecano i Real Madrid sastali su se u utakmici 13. kola španjolskog prvenstva. Rayo je poveo već u petoj minuti pogotkom Santija Comesane. Fran Garcia asistirao je s lijeve strane, dao je sjajnu povratnu loptu za Comesanu, koji je precizno pogodio drugi kut Realovog gola. U začetku akcije Luka Modrić nije obraćao preveliku pažnju na Comesanu, koji mu je projurio iza leđa i ostao sam na udarcu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI POGODAK RAYA

No u nastavku utakmice Modrić je zabio gol. Pogodio je u 37. minuti s bijele točke nakon što je sudac pregledao snimku VAR-a. Real je preokrenuo u 41. minuti pogotkom Edera Militaa. Ubacio je Asensio iz kornera, a brazilski stoper pogodio je glavom za 2:1. No kratko je trajalo to vodstvo. Sjajan pogodak zabio je Alvaro Garcia u 44. minuti.