Home Sport VIDEO: Modrić ‘natjerao‘ Oblaka na autogol?

317
0

U još jednom uzbudljivom sučeljavanju između Atlético Madrida i Real Madrida, ovaj put u borbi za četvrtfinale Kupa Kralja, nogometni ljubitelji doživjeli su pravu dramu. Susret je održan samo osam dana nakon što su ove dvije momčadi vodile epsku bitku za Superkup, a već večeras ćemo saznati pobjednika s obzirom na to da se igra samo jedan susret.

Prvo poluvrijeme bilo je dinamično, a mreže su se zatresle u 39. minuti kada je Atlético poveo pogotkom Samuela Lina. Međutim, radnja se nastavila i potkraj prvog dijela, kada je Real Madrid uspio izjednačiti rezultat na 1:1. Luka Modrić odigrao je ključnu ulogu kod izjednačenja, ubacivši loptu iz prekida. Nažalost po Atlético, slovenski vratar Jan Oblak napravio je pogrešnu procjenu i šakom okrznuo loptu, rezultirajući vlastitim golom.

Pogodak Reala pogledajte OVDJE.

Reakcije navijača podijeljene su na društvenim mrežama. Dok jedni podržavaju ispravno upisan autogol, drugi tvrde da bi trebao biti upisan Luki Modriću. Ova kontroverza oko pogotka dodatno je začinila već napetu atmosferu između ova dva španjolska nogometna diva.

Unatoč majstoriji Modrića, u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja plasirali su se nogometaši Atletico Madrida. Na svom su Metropolitanu pobijedili branitelja naslova i gradskog suparnika Reala s 4:2 u produžetku, nakon što je u osnovnom dijelu utakmice rezultat bio 2:2.

Večerašnji dvoboj u Kupu Kralja ostavlja mnoga pitanja, a navijači jedva čekaju saznati tko će proći u daljnje natjecanje nakon ovog napetog susreta.