Home Najnovije VIDEO: Modrić pogodio gredu, kakva bi to golčina bila da je bio...

336
0

Luka Modrić je u utakmici prošlog kola, na gostovanju kod Getafea, uzdrmao okvir gola snažnim udarcem u 16. minuti susreta. Gotovo s istog mjesta, ponovno lijevom nogom, pokušao je zabiti u 41. minuti današnjeg susreta s Valencijom. Lopta je pogodila gotovo isto mjesto kao i nakon pokušaja iz utakmice s Getafeom.

Modrić je dio startne Realove postave u utakmici 20. kola, a ona je na poluvrijeme otišla s prednošću 1:0 nakon što je Karim Benzema zabio s bijele točke u 43. minuti. Bio mu je to 300. gol za Real. Dvije minute prije toga Modrić je snažnim udarcem pogodio okvir.