Home Najnovije VIDEO: Modrić upisao asistenciju u pobjedi Reala!

241
0

U utakmici 14. kola španjolske La Lige Real Madrid je na gostovanju kod Cadiza očekivano upisao visoku pobjedu rezultatom 3:0. Dva gola zabio je brazilski krilni napadač Rodrygo, a jedan Jude Bellingham. Sjajni Englez tako je došao do brojke od 14 golova u prvih 15 nastupa za Real.

Za drugi gol Rodryga asistent je bio Luka Modrić koji je odigrao 70 minuta utakmice. Real je poveo u 14. minuti kada je Rodrygo odlično izmiješao obranu domaćina, ušao u sredinu, namjestio se na desnu nogu i zabio udarcem u rašlje. Modrić mu je asistirao u 64. minuti kada je Real demonstrirao ubojitost u tranziciji.

Hrvatski kapetan gurnuo je loptu prema Brazilcu koji je odradio veliku većinu posla. Ponovno se namještao na desnu nogu i u pravom trenutku matirao domaćeg golmana. Desetak minuta kasnije Rodrygo je bio asistent, opet je bio u karakterističnom prodoru, ali ovoga puta nije pucao već gurnuo loptu za natrčalog Bellinghama koji je postavio konačnih 3:0.