Home Sport VIDEO: Modrićeva nakon asistencije sve zabrinuo. Nije mogao ostati na nogama

395
0

Real Madrid pobijedio je 3:0 kod Cadiza u 14. kolu La Lige. Rodrygo je u 14. minuti zabio za vodstvo madridskog sastava, a u 64. je povećao prednost na dva gola razlike. Kod drugog gola asistirao mu je Luka Modrić (38), no najveći dio posla odradio je Brazilac. Modrić mu je dodao na sredini terena, a Rodrygo je majstorijom sam ušao u šansu i pogodio za 2:0.

Modrić je pogodak omiljenog mu suigrača kratko proslavio podizanjem ruku u zrak, a zatim je odmah sjeo na teren, što je odmah zabrinulo sve u madridskom klubu. Tu su vrlo vjerojatno počeli njegovi problemi s umorom i preopterećenjem mišića pa je u 69. minuti izašao iz igre, kada ga je zamijenio Dani Ceballos.

Španjolski As sinoć je pisao kako je riječ o lakšoj ozljedi, no Realov trener Carlo Ancelotti je rekao: “To je preopterećenje mišića. Samo to. Modrić je bio jako dobar. Danas je igrao na drugoj poziciji, bio je vrlo dobar u obrani.”

Španjolski mediji dodaju kako Modrića danas čekaju dodatni testovi, no s hrvatskim kapetanom bi sve trebalo biti u redu. Nakon svega, oglasio se na Instagramu kratkom porukom: “Dobra pobjeda, idemo! Hala Madrid.”